همه‌ی دسته‌ بندی‌ها > ایجاد حساب کاربری در فروشگاه > ثبت نام یا ایجاد حساب کاربری در فروشگاه
*برای استفاده از خدمات فروشگاه نیاز به عضویت در آن به وسیله ی ساخت حساب کاربری در آن را دارید که در ادامه به توضیح آن به همراه تصویر می پردازیم.
**برای ثبت نام در فروشگاه پرسی باکس نیاز دارید تا از یک شماره همراه (موبایل) فعال استفاده کنید.


- با کلیک کردن روی محل شماره 1 یا 2 وارد فرم ثبت نام می شویم.

***در ابزار گوشی های هوشمند بخش ورود به شکل زیر نمایش داده می شود:- در کادر 1، شماره همراه خود را وارد کرده و دکمه «ادامه» را کلیک می کنیم.

- فرم آ:
1. شماره همراهی که وارد کرده اید را نشان می دهد.
2. جایی است که باید کد تاییدی که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است را وارد کنید. در صورتی که خدمت پیامک تبلیغاتی شما بسته باشد، پیامک تایید را دریافت نخواهید کرد و می توانید از روش جایگزین استفاده کنید.
3. پس از وارد کردن کد تایید، دکمه تایید را کلیک کنید.
4. در صورتی که پیامک کد تایید را دریافت نکردید، می توانید به وسیله این بخش، تقاضای ارسال دوباره کد تایید را انجام دهید. کافی است تا روی ارسال دوباره پیامک کلیک کنید.
5. اگر پیامک تایید را به هر دلیلی دریافت نمی کنید می توانید از روش جایگزین استفاده کنید. در این روش، شما یک کد که به شما نمایش داده می شود را به شماره سامانه پیامکی ما ارسال می کنید و پس از گذشت مدت زمانی، اقدام به تایید حساب خود می کنید. توضیح این بخش در جلوتر آمده است.

- فرم ب:
1. در صورتی که شماره خود را به اشتباه وارد کرده اید یا می خواهید شماره ای دیگر وارد کنید، آن را در این کادر وارد کنید و دکمه ادامه را کلیک کنید.
2. با زدن دکمه ادامه، کد تایید جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.

- در صورتی که پیامک تایید را به دلایل «بسته بودن سرویس پیامک تبلیغاتی» یا «مشکلات مخابراتی» دریافت نکردید، می توانید از امکانی استفاده کنید که به جای دریافت پیامک، به ما پیامک ارسال کنید و به صورت خود کار حساب خود را تایید کنید یا وارد آن شوید. برای این کار کافی است تا بر روی «هرگز نمی توانم پیامک شما را دریافت کنم» کلیک کنید تا فرم زیر برای شما نمایش داده شود.
1. شماره ای که به وسیله ی آن باید کد نمایش داده شده را به شماره سامانه پیامکی فروشگاه ارسال کنید.
2. کد تاییدی که باید به شماره سامانه فروشگاه ارسال کنید.
3. شماره سامانه پیامکی فروشگاه: 10009166411350
4. پس از ارسال کد تایید خود به شماره سامانه پیامکی فروشگاه، دکمه «ارسال کردم» را کلیک کنید.

*توجه: لازم به توضیح است که در این روش، پس از ارسال کد تایید به شماره سامانه پیامکی باید چیزی حدود 1 دقیقه (به دلیل مسائل مخابراتی، بعضا این زمان کمتر یا بیشتر می شود) صبر کنید و سپس روی دکمه «ارسال کردم» کلیک کنید. در آینده این بخش تغییر کرده و شکل آسان تری به خود خواهد گرفت.


- در این بخش با فرم ثبت نام اطلاعات شخصی رو به رو می شوید که لازم است اطلاعات خواسته شده را پر کنید.


- در این بخش فرم ثبت و تکمیل آدرس وجود دارد که باید اطلاعات خواسته شده در آن را به طور کامل پر کنید.
 آخرین به روز رسانی 29, j 1395 07:04pm
لطفا شکیبا باشید!

لطفا شکیبا باشید... این کار چند ثانیه ای طول می کشد!